Pracujete a dovolenkujte v zahraničí počas letných prázdnin.

PRÁCA V ZAHRANIČÍ

Po skončení štúdia na škole využije Aegean Job s.r.o. všetky svoje možnosti nájsť uchádzačovi vhodné zamestnanie vo svojom obore v zahraničí podľa adekvátneho ohodnotenia.

Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb, čoho dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Predmetom našich služieb je nájsť adekvátneho kandidáta, ktorého AEGEAN JOB regrutuje na základe profilu na voľné pozície z našej databázy v súlade s potrebami zamestnávateľa. To nie je výhradne obmedzené na študentov; pracujeme aj s nezamestnanými ochotnými pracovať v zahraničí.

Vďaka spomínanej databáze a využitím iných zdrojov (reklama, objektívny prieskum) sa agentúre úspešne podarí zabezpečiť pozície rôzneho zamerania. Aegean Job s.r.o. dojedná interview, systematicky zamerané adresovanie a výber žiadateľov, pričom sa dodržiavajú najvyššie štandardy kvality požadované špecifikácie zamestnávateľa. Ďalej ponúkame poradenstvo a ďalšie služby spojené s pracovným uplatnením v zahraničí.

 

Pracovné pozície v oblasti gastronómie v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a severnom Taliansku. Aktuálne voľné pracovné pozície môžete nájsť tu – Linkedln.

(AKTUALIZUJEME ČOSKORO)